Orzeł
A A A

Informacje

drukuj drukuj

Bezpłatne praktyczne szkolenia dla kadry dydaktyczno-badawczej z zakresu baz danych

06-03-2023

W związku z realizacją projektu: „KA 3.0 - Zintegrowany Program Rozwoju” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Oś III Szkolnictwo Wyższe dla Gospodarki i Rozwoju; Działanie 3.5. Kompleksowe programy szkół wyższych, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zapraszamy do udziału w bezpłatnych praktycznych szkoleniach dla kadry dydaktyczno-badawczej z zakresu baz danych.

W szkoleniu mogą wziąć udział wszyscy pracownicy etatowi zatrudnieni w uczelni, zarówno Ci o statusie badawczo-dydaktycznym, jak i dydaktycznym czy badawczym. Szkolenia odbędą się w 15 osobowych grupach w sposób ZDALNY (platforma ZOOM).

Wszystkie zainteresowane osoby proszone są o przesłanie na adres e-mail skanu wypełnionych dokumentów: wniosku o udział w szkoleniach, deklaracji uczestnictwa w projekcie i oświadczenia RODO (wzory tych dokumentów dostępne są na stronie internetowej biblioteki w zakładce „Szkolenia dla pracowników”, pod poniższym linkiem).

Zgłoszenia (e-mail + wypełniona ankieta) są przyjmowane w terminie do 12 marca 2023. Do 15 marca prześlemy propozycje terminów szkoleń (w oparciu o wyniki ankiet). Rozpoczęcie cyklu szkoleń planowane jest w terminie 27-31 marca. Do 23 marca poinformujemy czy liczba zgłoszeń (minimum 15 osób) umożliwia uruchomienia grup szkoleniowych.

 

Pełna lista Aktualności

Biuro Prasowe

Anna Cieślak
tel. 606 978 022

Dział Organizacji Konferencji Naukowych i Promocji

Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

ul. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego 1, 30-705 Kraków
budynek B, pok. B 013

mgr Agata Bień-Krawiec, ; mgr Maciej Banach,

tel. 12 252 46 02

Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego
ul. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego 1, 30-705 Kraków

Projekt i realizacja: Ideo Powered by: CMS Edito