Orzeł
A A A

Informacje

drukuj drukuj

Zdrowie publiczne - studia podyplomowe. Rekrutujemy do 30 października!

19-10-2021

Pracujesz w jednostkach ochrony zdrowia (podstawowa opieka zdrowotna, szpitale, gabinety, państwowa inspekcja sanitarna szczebla wojewódzkiego i powiatowego) i chcesz podnieść swoje kompetencje w zakresie prowadzenia lub zarządzania placówką medyczną, kierowania zespołem ludzi? Pragniesz być na bieżąco w zakresie wiedzy i perspektyw w szybko zmieniającym się otoczeniu systemu ochrony zdrowia? Interdyscyplinarne studia podyplomowe Zdrowie Publiczne są dla Ciebie! Nasze studia ukazują, na czym polega rola zdrowia publicznego na różnych szczeblach systemu ochrony zdrowia.

Ukończenie studiów podyplomowych Zdrowie Publiczne, w połączeniu z bieżącą Państwa pracą zawodową, umożliwi pełniejsze zrozumienie zmian, jakie mają miejsce oraz pomoże w trafnym podejmowaniu decyzji w swoim środowisku pracy. Charakter prowadzonych zajęć będzie stwarzał możliwośc tworzenia platformy wymiany informacji dobrych praktych pomiedzy wykładowcą a słuchaczem oraz pomiędzy słuchaczami.

Studia te niewątpliwie dają potencjalnie dużą szansę na wstąpienie do eliternego grona ekspertów zdrowia publicznego, a w dalszej perspektywie bardziej swobodne poruszanie się po rynku pracy tylko w jednym kierunku: awansu!

 

Rekrutacja trwa do 30 października 2021! 

Więcej informacji na stronie Centrum Studiów Podyplomowych

Pełna lista Aktualności

Biuro Prasowe

Anna Cieślak
tel. 606 978 022

Dział Organizacji Konferencji Naukowych i Promocji

Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

ul. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego 1, 30-705 Kraków
budynek B, pok. B 013

mgr Agata Bień-Krawiec, ; mgr Maciej Banach,

tel. 12 252 46 02

Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego
ul. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego 1, 30-705 Kraków

Projekt i realizacja: Ideo Powered by: CMS Edito