Orzeł
A A A

Aktualności

drukuj drukuj

Nowoczesny akademik w sąsiedztwie naszej uczelni!

20-11-2018

Livinn Kraków to nowoczesny akademik powstający w budynku dawnych zakładów Telpod przy ul. Romanowicza 4, czyli w odległości ok 200 m od kampusu Akademii. Projekt realizowany jest przez firmę Golub GetHouse we wspópracy z amerykańską firmą CA Ventures International, która ma doświadczenie w budowie akademików dla studentów w krajach Ameryki Północnej i Południowej. Otwarcie akademika zaplanowane jest na październik 2019 r., a miejsca w nowoczesnych pokojach będzie można rezerwować już od kwietnia 2019 r. Zainteresowani mogą uzyskać wszelkie informacje przesyłając wiadomość na adres lub wchodząc na stronę www.LivinnPoland.pl

Potencjał Livinn Kraków to 719 łóżek w pokojach 1,2,3 i 4 osobowych. W kompleksie znajdzie się wiele udogodnień: Wi-Fi, pokój nauki, siłownia, pokój gier, wspólna kuchnia, pełne umeblowanie, tv, ochrona 24/7, taras dachowy oraz taras na poziomie 0, pokój sztuki, pokój jogi, dostęp do drukarek, ksera, grill, parking dla rowerów, pralnia oraz serwis sprzątający. Livinn Kraków jest z założenia otwarty na studentów wszystkich krakowskich uczelni jednak sąsiedztwo kampusu Krakowskiej Akademii czyni go niezwykle atrakcyjnym miejscem do zamieszkania dla studentów naszej uczelni.

Studenci Krakowskiej Akademii studiujący na kierunkach Architektura i Architektura wnętrz mają okazję w ramach 3 edycji konkursu "Dormitorium. Studencka Jednostka Mieszkalna" zaprojektować jednostkę mieszkalną w ramach Livinn Kraków. W zakończonej I edycji, której celem było wybranie najlepszego projektu studenckiej jednostki mieszkalnej dla osoby niepełnosprawnej główną nagrodę zdobyli Tomasz Jałocha z Polski, Yevheniia Krepsheva z Ukrainy oraz Maria Barranco Fernandez z Hiszpanii. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

Pełna lista Aktualności

Dział Organizacji Konferencji Naukowych i Promocji

Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

ul. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego 1, 30-705 Kraków
budynek B, pok. B 013

mgr Agata Bień - Krawiec, mgr Maciej Banach

tel. 12 252 46 02

Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego
ul. Gustawa Herlinga - Grudzińskiego 1, 30-705 Kraków
Projekt i realizacja: Ideo Powered by: CMS Edito