Aktualności UTW

Wykłady dra G. Klachacza dla Słuchaczy UTW Tychy

04-04-2024

Zapraszamy Słuchaczy naszego Uniwersytetu na drugi cykl spotkań z terapeutą i diagnostą neurologicznym dr. Grzegorzem Klachaczem.
Realizowana na przełomie listopada i grudnia 2023 roku seria wykładów z naszym gościem wzbudziła bardzo duże zainteresowanie, stąd postanowienie kontynuacji cyklu, który tym razem poświęcony będzie zagadnieniom skupionym wokół neurologii.

Plan wykładów jest następujący:
12 kwietnia, godz. 11.00 – Neurologia a stres, motywacja i zdrowie psychiczne
26 kwietnia, godz. 11.00 – Neurologia a kręgosłup
10 maja, godz. 11.00 – Neurologia a arteterapia
17 maja, godz. 11.00 – Neurologia a funkcje poznawcze i pamięć

Dr Grzegorz Klachacz jest terapeutą zajęciowym z certyfikatem z neurobiologii Collegium Copernicus oraz certyfikatem z psychologii i psychologii klinicznej; absolwentem Polskiej Akademii Bilateralnej Integracji, absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego, specjalność prymatologia kognitywna oraz nauki kognitywne, licencjonowanym terapeutą i diagnostą neurologicznym, wpisanym na listę krajową terapeutów neurologicznych.

Uczestnictwo w wykładach jest bezpłatne. Można wysłuchać wszystkich czterech wykładów, można też wybrać jeden lub dwa, w zależności od Państwa potrzeb.
Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w spotkaniach prosimy o zapisanie się w Rektoracie UTW Tychy.