Orzeł
Wybierz język - en Wybierz język - ru
A A A

Pracownicy Studium

drukuj drukuj

prof. zw. dr hab. Tadeusz Grabiński - kierownik Studium Informatycznego

e-mail: tg@uek.krakow.pl
konsultacje:  tel. 501105810 (dla ustalenia terminów)
 
mgr inż. Mariusz Grzyb
e-mail: mgrzyb@afm.edu.pl
konsultacje: informacje na stronie www.ka.g4.net.pl
 
dr Bernard Maj
e-mail: bernardm@op.pl
konsultacje: bernardm@op.pl
 
mgr inż. Grzegorz Mleczek
e-mail: gmleczek@afm.edu.pl
 
dr Maciej Pękala
e-mail: mpekala@afm.edu.pl
konsultacje wywieszone w gablocie obok pok. B104
 
dr inż. Joanna Płażek
e-mail: jplazek@afm.edu.pl
 
mgr inż. Sebastian Rymarczyk
e-mail: srymarczyk@afm.edu.pl
konsultacje: informacje na stronie www.rymarczyk.pl
 
mgr Kinga Sorkowska - Cieślak
e-mail: ksorkowska@afm.edu.pl
konsultacje: aktualne terminy oraz informacje dla studentów na stronie www.sorkowska.pl
 
mgr inż. Agnieszka Smolarek–Grzyb
e-mail: asmolarek@afm.edu.pl
 
dr inż. Renata Uryga
e-mail: ruryga@afm.edu.pl
konsultacje: ruryga@afm.edu.pl
 
dr inż. Marta Woźniak
e-mail: mwozniak@afm.edu.pl

 

Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego
Gustawa Herlinga - Grudzińskiego 1, 30-705 Kraków
Projekt i realizacja: Ideo Powered by: CMS Edito