Aktualności Biura i oferty praktyk

Praktyki w Biurze Turystycznym Jordan i Hotelu Galaxy

02-02-2012

Możliwe miejsca praktyk: w Biurze Kongresów , w Dziale Marketingu i Reklamy; w dziale Transportu; w Biurze obsługi klienta. Istnieje również możliwość odbywania praktyk w  Centrum Informacji Turystycznej i Zakwaterowania

Informujemy o możliwości odbywania praktyk w BIURZE TURYSTYCZNYM JORDAN I HOTELU Galaxy w Krakowie. Osoby zainteresowane praktyką proszone są o kontakt z Pełnomocnikiem Dziekana ds. Praktyk z właściwego wydziału.

Biuro JORDAN z siedzibą w Krakowie istnieje na rynku turystycznym od 1987 roku. Aktualnie jest jednym z większych przedsiębiorstw turystycznych w województwie małopolskim. Posiada własną bazę transportową -  autobusy turystyczne najwyższej klasy, 4 biura obsługi klienta w centrum Krakowa, własny punkt informacji turystycznej oraz filie w Tarnowie i Łodzi. Dysponuje także własną bazą noclegową, m. in: w Krakowie Hotel Galaxy.

Przedmiotem działalności firmy jest: turystyka przyjazdowa i wyjazdowa, rezerwacja hoteli oraz wynajem samochodów na całym świecie,  transport, organizacja konferencji, kongresów i eventów, sprzedaż biletów komunikacji międzynarodowej, Meleksowa Trasa Turystyczna, turystyczne oferty dla dzieci "Jordanek", lokalne wycieczki. Biuro JORDAN jest członkiem takich organizacji jak: Krakowska Izba Turystyki, Polska Organizacja Turystyczna, Małopolska Organizacja Turystyczna, IATA. Struktura Firmy stwarza studentom możliwość odbycia profesjonalnych praktyk zakresu turystyki wyjazdowej, turystyki przyjazdowej; Business Travel; organizacji kongresów, konferencji, zjazdów, sympozjów, seminariów, szkoleń, wystaw - praktyki w Biurze Kongresów ,praktyki w Dziale Marketingu i Reklamy; praktyki w dziale Transportu; w Biurze obsługi klienta istnieje również możliwość odbywania praktyk w  Centrum Informacji Turystycznej i Zakwaterowania (posiada Certyfikat Polskiego Systemu Informacji Turystycznej w kategorii ****)