Aktualności Biura i oferty praktyk

Praktyki w letnim komisariacie

28-06-2011

W związku ze spodziewaną zwiększoną liczbą gości z Unii Europejskiej w Krakowie z racji Prezydencji Polski w Radzie Europejskiej, Gmina Miejska Kraków wraz z Komendą Miejską Policji stwarza możliwość odbycia praktyk w letnim komisariacie. Komisariat będzie obsługiwał turystów potrzebujących pomocy z racji nieprzewidzianych zdarzeń losowych, będących np. wynikiem przestępstw.

Termin praktyk:
1 lipiec do 31 października w godzinach 9.00 – 19.00 (7 dni w tygodniu).
Minimalna ilość godzin praktyk to 80.

Praktyki są nieodpłatne
Chętne osoby zostaną przygotowane do praktyk podczas specjalnego szkolenia zorganizowanego przez Krakowskie Biuro Festiwalowe oraz Policję Miejską w Krakowie.

Wymagania:
Osoby zgłaszające się, powinny spełniać przynajmniej jeden z niżej wymienionych warunków:
- być studentem co najmniej III roku studiów n kierunku filologia w zakresie języków obcych (zaświadczenie z uczelni o zaliczeniu V semestru trzeciego roku nauki);
- posiadać Dyplom Matury Międzynarodowej lub Matury Europejskiej;
- posiadać zaświadczenie o zdanym egzaminie resortowym (np. MHZiGM, MWGzZ, MON poziom 3333/4444 wg STANAG 6001)
- posiadać certyfikat (wydany przez KSAP) potwierdzający znajomość języka obcego;
- posiadać certyfikat potwierdzający znajomość języków obcych co najmniej na poziomie  B2 wg Europejskiego systemu opisu kształcenia językowego (np. CAE, CPE, DELF, ZDfB, ZMP, CELI 3, DIPLE-B2, ECL)

oraz wykazywać się znajomością drugiego języka na poziomie komunikatywnym.

Osoby chętne proszone są o przesłanie CV do dnia 5 lipca 2011 na adres: