Aktualności Biura i oferty praktyk

Praktyki letnie w Grupie Ubezpieczeniowej UNIQA

31-03-2011

Grupa Ubezpieczeniowa UNIQA w Polsce obejmuje 2 spółki: UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń SA oraz UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA. Inwestorem strategicznym polskich spółek jest UNIQA Group Austria - jeden z wiodących europejskich koncernów ubezpieczeniowych. Polskie spółki Grupy Ubezpieczeniowej UNIQA proponują kompleksową ofertę ubezpieczeń majątkowych, osobowych i na życie, skierowaną do klientów indywidualnych, podmiotów gospodarczych i instytucji. UNIQA to koncern, który poza macierzystym rynkiem austriackim i Polską, działa również w Albanii, Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Czarnogórze, Czechach, Kosowie, Lichtensteinie, Macedonii, Niemczech, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii, Szwajcarii, na Ukrainie, Węgrzech i we Włoszech.

Czekamy na Ciebie!!!
•  Jesteś studentem?
•  Szukasz praktyk letnich?

Jeśli tak, zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą codzienną, bieżącą pracą.
•  UNIQA przyjmuje Praktykantów latem (lipiec-wrzesień)
•  Czas trwania praktyk: minimum 1 miesiąc
•  Praktyki są bezpłatne

Zapraszamy studentów różnych kierunków.

Oferujemy praktyki w naszych jednostkach terenowych. W obrębie naszej struktury funkcjonują:

•  jednostki sprzedażowe – Oddziały UNIQA TU SA
•  jednostki zajmujące się likwidacją – Regionalne Centra Likwidacji Szkód

Miasta, w których w tym roku poszukujemy praktykantów:

Białystok, Gdańsk, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Opole, Poznań, Szczecin, Toruń, Warszawa

Chcesz odbyć praktyki w UNIQA? APLIKUJ JUŻ TERAZ  na stronie www.uniqa.pl

Należy pamiętać, aby oprócz cv dołączyć informację, w jakim regionie Polski lub konkretnym mieście interesowałyby Państwa praktyki, w jakim obszarze (sprzedaż, likwidacja) oraz w którym z miesięcy.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Wysyłając dokumenty aplikacyjne, trzeba również pamiętać o załączeniu poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.Nr 133 Poz. 883)”. UNIQA T.U. S.A. i UNIQA T.U. na Życie S.A. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Gdańskiej 132, jako administrator danych informuje, iż Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w związku z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.