contact
A A A

O Uczelni

 

Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego jest największą niepubliczną uczelnią akademicką Małopolski. Proponuje kandydatom naukę na kilkunastu kierunkach studiów m.in.: Administracja, Architektura, Bezpieczeństwo narodowe, Bezpieczeństwo wewnętrzne, Dziennikarstwo i komunikacja społeczna, Filologia angielska, Kosmetologia, Organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej, Pedagogika, Pielęgniarstwo, Prawo, Psychologia, Ratownictwo medyczne, Zarządzanie.

 

W maju 2013 r. otwarty został Wydział Zamiejscowy w Tychach prowadzący nabór i kształcący na kierunkach Administracja, Bezpieczeństwo wewnętrzne, Filologia, Pedagogika oraz Zarządzanie.

 

Łącznie, w roku akademickim 2014/2015 w Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego kształci się około 10 000 studentów z kraju i zagranicy.

 

Rejestr uczelni niepublicznych

W wykazie uczelni niepublicznych, wpisanych do prowadzonego przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego rejestru uczelni niepublicznych i związków uczelni niepublicznych znajdujemy się pod numerem 242 (dawniej 141).

 

Zachęcamy do skorzystania z oferty i rozpoczęcia studiów w Krakowskiej Akademii w Wydziale Zamiejscowym w Tychach!  

 

Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego
ul. Gustawa Herlinga - Grudzińskiego 1, 30-705 Kraków
Wydział Zamiejscowy w Tychach
| Cookies
Realizacja: Ideo Powered by: CMS Edito