Konferencje naukowe - archiwum

Podsumowanie konferencji naukowej „Zarządzanie w układzie Przedsiębiorstwo-Miasto-Region w zmiennym otoczeniu. Dylematy i ..."

25-06-2021

W dniach 18-19 czerwca 2021 r., odbyła się konferencja naukowa pt. „Zarządzanie w układzie Przedsiębiorstwo-Miasto-Region w zmiennym otoczeniu. Dylematy i wyzwania.” Organizatorami konferencji był Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego oraz Towarzystwo Naukowe Organizacji i Kierownictwa Oddział Kielce. Współorganizatorami wydarzenia był Wydział Zarządzania i Modelowania Komputerowego Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach oraz Wyższa Szkoła Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach.

Tematami przewodnimi pierwszego dnia obrad (3 sekcje tematyczne) były: zarządzanie rozwojem zrównoważonym, zarządzanie bezpieczeństwem, innowacyjność i konkurencyjność, zarządzanie miękkie, zarządzanie zasobami ludzkimi.

Dzień drugi konferencji dotyczył wpływu społeczno-gospodarczego strategii ekologicznych przedsiębiorstw, komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej organizacji, wpływu społeczno-gospodarczego zarządzania bezpieczeństwem.

Uczestnicy konferencji pochodzili z różnych ośrodków akademickich w Polsce i za granicą. W sumie w konferencji wzięło udział 65 uczestników. W konferencji wzięli udział również praktycy gospodarczy oraz pracownicy Urzędu Miasta Krakowa.

Założeniem organizatorów jest, aby konferencja odbywała się cyklicznie co dwa lata, począwszy od roku 2021. Konferencja obejmowała swoim zasięgiem dyscyplinę Nauk o Zarządzaniu i Jakości. Wynikiem konferencji będzie wydanie punktowanej monografii naukowej w formie elektronicznej w Wydawnictwie Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego.

Konferencja była dofinansowana z programu Krakowskie Konferencje Naukowe 2021 i odbyła się online.

Biznes i Nauka w Krakowie:
www.business.krakow.pl

krakow.pdf