Konferencje naukowe - archiwum

Architektura-Miasto-Piękno. Pamięci Profesora Wojciecha Kosińskiego

02-06-2021

10-11 czerwca 2021 odbędzie się konferencja naukowa „Architektura-Miasto-Piękno” poświęcona pamięci profesora Wojciecha Kosińskiego. Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego organizuje konferencję wspólnie z Komisją Urbanistyki i Architektury PAN w Krakowie oraz Politechniką Krakowską im. Tadeusza Kościuszki.

Profesor Wojciech Kosiński to postać wybitna, znakomity naukowiec, architekt-wizjoner. Był aktywnym członkiem Komitetu Architektury i Urbanistki Polskiej Akademii Nauk. W latach 1967-2015  związany był zawodowo z Wydziałem Architektury Politechniki Krakowskiej. Od 2015 roku pracował na Wydziale Architektury i Sztuk Pięknych Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Katedrze Urbanistyki i Planowania Przestrzennego. W konferencji zapowiedzieli swój udział uczniowie Profesora oraz jego przyjaciele i współpracownicy. Poniżej program konferencji. Konferencja przeprowadzona zostanie w trybie zdalnym on-line.

Konferencja jest dofinansowana z programu Krakowskie Konferencje Naukowe 2021

Biznes i Nauka w Krakowie:
www.business.krakow.pl

krakow.pdf