Juwenalia 2019

22-05-2019

Samorząd Studentów Krakowskiej Akademii zaprasza na coroczne święto!
Już 24 maja LivinnX Juwenalia Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego na kampusie KAAFM przy ul. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego 1!

WSTĘP WOLNY z legitymacją studencką dowolnej uczelni dla dwóch osób.
HAPPY HOURS w godzinach 16:00 - 19:00 dwa kufle piwa w cenie jednego!
Więcej informacji na wydarzeniu Facebook: https://www.facebook.com/events/380343679234486/

ARTYŚCI:
▪️TEDE - polski raper, autor tekstów i producent muzyczny, a także przedsiębiorca, aktor i osobowość telewizyjna. Jego albumy rozeszły się w ponad 220 tys. egzemplarzy w Polsce, zaś sam artysta został pięć razy nominowany do nagrody Fryderyka. Jako raper ustanowił rekord i stał się jednym z dwóch artystów z największą liczbą albumów w historii, które zadebiutowały na oficjalnej liście sprzedaży detalicznej polskiego Związku Producentów Audio-Video.

▪️KaeN - artysta nagrywa od 2000 roku. Znakiem rozpoznawczym rapera jest czarna maska, która odzwierciedla jego artystyczne alter ego. Kompozycja "Zbyt wiele" nagrana z Cheeba i WdoWA przekroczyła 90 mln wyświetleń na portalu YouTube, a utwór "Echo" nagrany z Ewą Farną okazał się wielkim hitem w wielu rozgłośniach radiowych.

▪️DJ ADHD - jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci na polskiej scenie didżejskiej, którego produkcje dotarły na sam szczyt list najczęściej granych utworów przez amerykańskich i brytyjskich DJów. Kilkuletni współprowadzący kultową audycję "Hop Bęc In The Mix" w RMF Maxxx. Jedyny polski DJ, który pojawił się na jednej scenie z grupą Queen (2016), Adamem Lambertem (2016), Stingiem (2013), Carlosem Santaną (2018).

▪️Subkowski- międzynarodowy DJ i producent, który grał w ponad 60 klubach, z takimi DJami jak C-bool, Mafia Mike, Gromee, Chris Look, Cream, Nexy, Mati, Just Juice, Satora, Andriy Khomitskyy, Atrem Neba, Andrey Balkonsky. Wystąpił na festiwalach RiverDam Festival, Festival Of Colours (Warszawa, Kraków), Open Air Summer Starter (Kraków).

▪️Krzysztof Płonka - Uczestnik The Voice of Poland 8, grający muzykę z gatunku pop, rock, funk, soul, house, rnb. Na Juwenaliach stworzy duet wokalu na żywo z DJem Subkowskim. Artysta nieustannie zarażający ludzi pozytywna energią.

▪️DJ Tejp - rezydent w TOP Club w Krakowie (Polska) - AfterBeng. Pasja i profesjonalizm jaki przemawia w jego graniu, za każdym razem rozgrzewa publikę do czerwoności.

▪️Dj Lana Geller - z powodzeniem występuje na festiwalach i klubach na Ukrainie, w Katarze, Hiszpanii czy Polsce. Jej sety są pełne elegancji, jednocześnie bezgranicznej pasji i emocji.

Oficjalne AfterParty Juwenaliów Krakowskiej Akademii:

Zapraszamy!