Siatkarze Krakowskiej Akademii w półfinale Małopolskiej Ligi Akademickiej!

21-01-2010

Reprezentacja Krakowskiej Akademii w siatkówce mężczyzn awansowała do półfinału Małopolskiej Ligi Akademickiej. Nasi zawodnicy bardzo ambitnie walczyli najpierw w rozgrywkach grupowych, w których zajęli II miejsce za drużyną Uniwersytetu Jagiellońskiego. W pokonanym polu zostawili między innymi AWF i UEK. Druga lokata w fazie grupowej zaowocowała awansem do strefy ćwierćfinałowej play-off, w której rywalizacja toczy się do dwóch wygranych spotkań. Na tym etapie zmagań nasi siatkarze zmierzyli się z reprezentacją Politechniki Krakowskiej. Pierwszy mecz odbył się 18.01.2010 w hali Politechniki i zakończył się zwycięstwem Krakowskiej Akademii 2:0. Rewanż rozegrany został dwa dni później w hali przy ul. Prusa i w nim także lepsza okazała się nasza Reprezentacja pokonując utytułowanych rywali 2:1. Serdeczne gratulacje dla całej Drużyny i jej Trenera mgr Andrzeja Szymczyka!

Wszystkich studentów zachęcamy do obejrzenia relacji z tych spotkań przygotowanych przez KTVI oraz prosimy o gorący doping podczas meczów półfinałowych, który pomoże naszym siatkarzom w drodze po medal Małopolskiej Ligi Akademickiej! Terminy półfinałów podamy wkrótce.