Nowy kierunek - PRACA SOCJALNA!!!

11-01-2010

Informujemy, że decyzją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Wydział Psychologii i Nauk o Rodzinie otrzymał uprawnienie do prowadzenia studiów pierwszego stopnia na kierunku PRACA SOCJALNA.

Studia na kierunku Praca socjalna przygotowują do pracy w ośrodkach pomocy społecznej, powiatowych centrach pomocy rodzinie, regionalnych ośrodkach polityki społecznej, w placówkach opiekuńczo-wychowawczych, domach pomocy społecznej o różnych profilach, w jednostkach organizacyjnych zajmujących się sprawami zatrudnienia i przeciwdziałania bezrobociu, w placówkach dla bezdomnych lub uzależnionych,  w szpitalach , zakładach karnych, w ośrodkach dla uchodźców oraz w innych  organizacjach publicznych i  pozarządowych o charakterze pomocowym. Przygotowanie prawno-organizacyjne pozwoli absolwentom podejmować działalność również na własny rachunek  przez  prowadzenie samodzielnych firm o charakterze usługowym, bądź zajmujących się diagnozowaniem i kreowaniem działań prospołecznych.

95% zniżki na wpisowe dla osób rozpoczynających naukę od lutego 2010 r.!

Szczegółowe informacje otrzymają Państwo kontaktując się z Działem Rekrutacji