WYSTARTOWAŁY INFORMACJE KTVI.PL

25-11-2009

Krakowska Telewizja Internetowa, będąca projektem edukacyjnym uczelni, rozpoczęła emisję nowego programu INFORMACJE KTVI. Co tydzień studenci otrzymają pakiet wiadomości dotyczących życia studenckiego, ciekawych wydarzeń  kulturalnych, sportowych oraz  uczelnianych aktualności. W pierwszym wydaniu tematy jak najbardziej życiowe jak znaleźć dobre studenckie lokum, rozpocząć studia za granicą w ramach programu Erasmus. Miłośników muzyki alternatywnej zainteresuje materiał nt. cyklu imprez muzycznych NIEPOKORNI, podczas których zagrają  między innymi Tomek Makowiecki i grupa LOCO STAR. Nie zabrakło również akademickich wiadomości sportowych.  Nad redakcją pierwszego wydania INFORMACJI czuwała Magda Oleszkowicz. Program prowadziła Dominika Panek. Zespołowi redakcyjnemu życzymy ciekawych tematów, interesujących rozmówców oraz zapału w tropieniu newsów!