Studia studia drugiego stopnia (uzupełniające magisterskie) na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna

24-11-2014

Zapraszamy na studia drugiego stopnia (uzupełniające magisterskie) na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna na Wydziale Prawa, Administracji i Stosunków Międzynarodowych.

Uwaga: studia trwają trzy semestry.

Startujemy od lutego 2015. Rekrutacja już trwa!

Kierunek jest realizowany w profilu praktycznym.  Zajęcia prowadzone są przez praktyków o uznanym dorobku zawodowym i odbywają się m.in. w studiach telewizyjnym i radiowym Krakowskiej Akademii.

Oferujemy dwie specjalności:

nowe narzędzia w dziennikarstwie i PR – przygotowującą studentów do wykorzystywania nowych technologii w pracy w redakcjach nowych i tradycyjnych mediów oraz w branży public relations i reklamy. Specjalność pod patronatem: RMF FM oraz Stowarzyszenia Kraków PR.

produkcję medialną - przygotowującą absolwentów do pracy w charakterze samodzielnego producenta medialnego lub członka zespołu produkcyjnego. Specjalność pod patronatem TVP Kraków.

Program przewiduje 300 godzin praktyk.

Absolwenci mogą znaleźć zatrudnienie w redakcjach prasowych, radiowych, stacjach telewizyjnych, portalach internetowych, w działach public relations firm i instytucji, agencjach reklamowych.