Sześć powodów dla których warto założyć działalność gospodarczą w Krakowie - Zaproszenie

09-12-2013

W ramach porozumienia o współpracy pomiędzy Krakowską Akademią im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego a Gminą Miejską Kraków odbędzie się prezentacja prowadzona przez pracowników Punktu Obsługi Przedsiębiorcy w dniu 12.12.2013 r. o godz. 12:10 w budynku A sala A-026 na temat „SZEŚĆ POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO ZAŁOŻYĆ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ W KRAKOWIE”. Spotkanie poprowadzi mgr Magdalena Piech z Urzędu Miasta.

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów KAAFM zainteresowanych problematyką powołania do życia własnej firmy, w tym także studentów z Ukrainy. W spotkaniu uczestniczyć będzie także dr Iryna Kalinska, która posiada doświadczenie w doradztwie prawno-biznesowym dla obywateli Ukrainy.

Władze Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej