Stacjonarne studia doktoranckie!

01-07-2013

STUDIA DOKTORANCKIE Z ZAKRESU PRAWA

STUDIA DOKTORANCKIE Z ZAKRESU NAUK O POLITYCE

Wydział Prawa, Administracji i Stosunków Międzynarodowych posiada uprawnienia do nadawania stopnia doktora nauk o polityce od lat 6 oraz doktora nauk prawnych od lat 4.
W roku 2013/2014 uruchamiamy studia doktoranckie, na które serdecznie zapraszamy.

Studia w Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego otwierają przed słuchaczami nową szansę życiową. Przygotowują do samodzielnej pracy naukowej, a także do objęcia szeregu ważnych stanowiska i zawodów cieszących się społecznym prestiżem.

Studia doktoranckie z zakresu Prawa ułatwiają dostęp do zawodów zaufania publicznego, umożliwiają, łącznie z praktyką zawodową, wpis na listę zawodów prawniczych.

Studia z zakresu Nauk o polityce przygotowują do uczestnictwa w szeroko pojętym życiu publicznym, krajowym i międzynarodowym. Jedne i drugie uczą logicznego myślenia, pogłębionej, humanistycznej refleksji nad prawem, polityką, życiem publicznym.

Zajęcia z doktorantami prowadzić będą uczeni najwyższej klasy, cieszący się powszechnym uznaniem, doświadczeni nauczyciele akademiccy.

Szczegółowe informacje w Dziekanacie Wydziału Prawa, Administracji i Stosunków Międzynarodowych, budynek A, pok. 148, tel. 12 25 24 465.

Zapraszamy!