XIII Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Państwo, Gospodarka, Społeczeństwo”

03-04-2013

Zapraszamy do udziału w XIII Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Państwo, gospodarka, społeczeństwo”, która odbędzie się w dniach 10 - 11 czerwca 2013 w kampusie uczelni przy ul. Gustawa Herlinga Grudzińskiego 1, w Krakowie.

Tegoroczna konferencja obradować będzie w następujących sekcjach tematycznych:

1) Przestrzeń i wnętrze w architekturze i sztuce [Wydział Architektury i Sztuk Pięknych]

2) Bezpieczeństwo europejskie- bezpieczeństwo w Europie

- bezpieczeństwo i obronność RP [Wydział Nauk o Bezpieczeństwie]

- bezpieczeństwo międzynarodowe (wszystkie aspekty: w tym: gospodarcze, energetyczne) [Wydział Prawa, Administracji i Stosunków Międzynarodowych]

- bezpieczeństwo powszechne (w tym : zagrożenie przestępczością, sprawność wymiaru sprawiedliwości,

przemoc i jej uwarunkowania - w tym biologiczne, psychologiczne etc. [Wydział Prawa, Administracji i Stosunków Międzynarodowych, Wydział Psychologii i Nauk Humanistycznych]

3) Innowacje i strategie rozwoju w gospodarce opartej na wiedzy i komunikacji społecznej [Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej]

4) Interdyscyplinarność nauk o zdrowiu w aspekcie medycznym [Wydział Zdrowia i Nauk Medycznych]

Zainteresowanych udziałem w konferencji prosimy o rejestrację elektroniczną poprzez stronę TUTAJ

Przyjmowane będą tylko zgłoszenia w formie elektronicznej.

Na propozycję tematów referatów wraz z abstraktem liczącym nie mniej niż 200 i nie więcej niż 250 słów i przedstawiającym główną tezę założeń badawczych oraz słowa klucze oczekujemy do dnia 15 maja 2013r.

Teksty referatów do publikacji będą przyjmowane podczas rejestracji w dniu konferencji. Osoby, które pragną wziąć udział w konferencji bez wygłaszania referatu prosimy o rejestrację do dnia 31 maja 2013 r.

Rada Programowa konferencji zastrzega sobie prawo do ostatecznej decyzji o zakwalifikowaniu referatu do wygłoszenia i druku, lub też tylko do wygłoszenia.
Informacje o kwalifikacji referatów prześlemy drogą elektroniczną do dnia 24 maja 2013.

Opłata konferencyjna dla wynosi 420 zł. Udział w konferencji dla pracowników Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego jest bezpłatny.

Organizatorzy nie zapewniają noclegów.