Sukces sportowców Krakowskiej Akademii!

25-02-2013

To niewątpliwie jeden z największych sukcesów sportowych Krakowskiej Akademii!

Piłkarze piszą piękną, medalową historię naszej Uczelni. Na rozegranych w Lesznie Akademickich Mistrzostwach Polski w Futsalu Drużyna prowadzona przez Trenera Marka Salamona zajęła 3 miejsce w klasyfikacji open oraz zdobyła złoty medal w kategorii wyższych szkół niepublicznych! Nasza Reprezentacja zaprezentowała się znakomicie.

W całym turnieju, z udziałem 16 najlepszych polskich uczelni, musiała uznać wyższość tylko późniejszego Mistrza Polski /PWSZ Tarnów/, który zagrodził jej drogę do wielkiego finału. W meczu o brązowy medal AMP Piłkarze Krakowskiej Akademii pokonali gospodarzy imprezy PWSZ Leszno 7:5. Serdeczne gratulacje! Oto autorzy sukcesu:

• Piotr Bucki
  • Kamil Krawczyk
  • Piotr Krawczyk
  • Damian Kubera
  • Damian Kuc
  • Michał Nawrot
  • Mateusz Nosek
  • Patryk Oraczewski
  • Tomasz Pacyga
  • Maciej Podsiadło
  • Kamil Sekuła
  • Andrzej Seweryn
  • Michał Spasiuk
  • Jakub Wałach

Nagrody indywidualne dla zawodników Krakowskiej Akademii:
Najlepszym bramkarzem AMP w Futsalu wybrany został Jakub Wałach, a korona Króla Strzelców trafiła do Michała Nawrota, który zdobył 15 goli!