Karol Pałka, nasz student (Organizacja Prod. Filmowej i TV) wyróżniony w Los Angeles

27-11-2012

Karol Pałka, student Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego wyróżniony w tegorocznej edycji konkursu International Photography Awards w Los Angeles.

Wyróżniony projekt zgłoszony w kategorii Fine Art – Portrait nosi nazwę Pokolenia/Generations.

Wystawę promującą cykl można oglądać w Kompany, przy ulicy Berka Joselewicza 21 w Krakowie do 23 grudnia.

Na swoim koncie Karol Pałka – student I roku Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego, kierunku Organizacja Produkcji Filmowej i Telewizyjnej ma kilka wygranych konkursów ogólnopolskich i międzynarodowych. „Pokolenie” to fotograficzna próba zmierzenia się z osobami z najbliższego otoczenia i relacjami zachodzącymi między nimi. Jak pisze sam autor: "W tej serii staram się zestawić ze sobą pokolenia. Fotografuję ojców z synami i matki z córkami, zawsze dokładnie w ten sam sposób. Nie wybieram ich jednak przypadkowo – są to członkowie mojej rodziny lub osoby bliskie mojemu sercu. Na wystawie zobaczymy pięć wielkoformatowych dyptyków, które zostały wybrane w ramach warsztatów z fotoedycji, prowadzonych przez organizatora wystawy – Workshopx.