Szkoła Prawa Angielskiego zaprasza Wszystkich Zainteresowanych do zapisów na kolejny semestr.

28-06-2011

5 lipca 2011 r. rozpoczną się w Dziekanacie Wydziału Prawa i Administracji zapisy na semestr zimowy Szkoły Prawa Angielskiego. Zostaną one zakończone 25 września 2011 r.

Program semestru obejmuje następujące przedmioty:

ENGLISH LAW OF TORT - Prof. Amit Pundik (University of Cambridge, Univeristy of Tel-Aviv), 10 - 21 października 2011 r.

ENGLISH LAW OF OBLIGATIONS - Prof. Jo Carby - Hall (Univeristy of Hull), 2 - 10 listopada 2011 r.

ENGLISH LABOUR LAW - Prof. Katarzyna Gromek - Broc (University of York), grudzień 2011 (szczegółowy termin wykładów zostanie podany w późniejszym terminie).

Zachęcamy Wszystkich do jak najszybszego zapisania się na semestr zimowy Szkoły Prawa Angielskiego. Przypominamy, iż zaliczenie pierwszego semestru nie jest warunkiem koniecznym uczestnictwa w zajęciach w drugim semestrze.