Koszykarki Krakowskiej Akademii trzecie w Mistrzostwach Polski!

06-05-2011

W wyśmienitych nastrojach wróciła Reprezentacja Krakowskiej Akademii w koszykówce kobiet z rozegranego w Katowicach w dniach 1.05. - 3.05.2011 finałowego turnieju Akademickich Mistrzostw Polski. Uczestnicząca pierwszy raz w historii Krakowskiej Akademii w zawodach tej rangi nasza Drużyna zajęła trzecie miejsce w Polsce wśród uczelni niepublicznych! W klasyfikacji generalnej mistrzostw nasze Koszykarki wywalczyły bardzo wysokie 9 miejsce, najlepsze ze wszystkich małopolskich uczelni!

Ten wielki sukces podopiecznych mgr Marka Grzelaka to wspaniały efekt ciężkiej, wielomiesięcznej pracy, wysokich umiejętności technicznych i szalenie ambitnej postawy w każdym rozegranym meczu. Serdeczne gratulacje dla wszystkich Zawodniczek oraz ich Trenera!