Aktualności

drukuj drukuj

Siatkarze Krakowskiej Akademii Mistrzami Polski!

04-05-2011

Wielkim sukcesem Reprezentacji Krakowskiej Akademii zakończył się pierwszy w historii naszej Uczelni start w turnieju finałowym Akademickich Mistrzostw Polski w siatkówce mężczyzn. W zawodach, które rozegrane zostały w Warszawie w dniach 30.04. - 2.05.2011, nasi Siatkarze zdobyli złoty medal w kategorii Wyższych Szkół Niepublicznych!

W klasyfikacji generalnej mistrzostw Drużyna Krakowskiej Akademii zajęła bardzo wysokie 7 miejsce, najlepsze ze wszystkich małopolskich uczelni! Wspaniały debiut na zawodach tej rangi był ukoronowaniem świetnego sezonu, podczas którego nasi Siatkarze prezentowali stabilną, wysoką formę.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich Zawodników oraz Trenera mgr Andrzeja Szymczyka!