Medale w finale Akademickich Mistrzostw Polski!

10-03-2011

Znakomitym występem zakończyli sezon zimowy Reprezentanci Krakowskiej Akademii w snowboardzie i narciarstwie alpejskim. W zawodach finałowych Akademickich Mistrzostw Polski, które odbyły się na stoku Harenda w Zakopanem, nasi studenci - snowboardziści wywalczyli srebrne, a narciarze - alpejczycy brązowe medale w klasyfikacji drużynowej /kategoria: wyższe szkoły niepubliczne/.

Serdecznie gratulujemy wspaniałego sukcesu!

Oto jego autorzy: Wojciech Wojtyła, Maciej Opiela, Łukasz Kowalski, Dawid Szot, Wojciech Śmigielski, Oskar Pospolitak /snowboard/ oraz Jakub Fąfrowicz, Marcin Drozd i Tomasz Sikora /narciarstwo alpejskie/.

W klasyfikacji indywidualnej w snowboardzie Maciej Opiela zdobył srebrny medal w kategorii: wyższe szkoły niepubliczne.