Szkoła Prawa Angielskiego – zapraszamy do uczestnictwa!

29-03-2011

• Zapraszamy Studentów, Absolwentów, Aplikantów oraz wszystkie zainteresowane osoby do uczestnictwa w Szkole Prawa Angielskiego, utworzonej na Wydziale Prawa i Administracji Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego.

• Szkoła Prawa Angielskiego to niepowtarzalna okazja do uczestnictwa zajęciach prowadzonych przez Wykładowców z najlepszych angielskich ośrodków akademickich, takich jak Oxford, Cambridge, York czy Hull!

• Każdy kurs obejmuje 30 godzin dydaktycznych z danego przedmiotu, dając podstawy rzetelnej wiedzy z danej dziedziny angielskiego prawa i podnosząc konkurencyjność Uczestnika Szkoły na rynku pracy.

• Kursy są realizowane w dwutygodniowych blokach, po trzy godziny dydaktyczne dziennie.

Więcej informacji na stronie Wydziału Prawa i Administracji tutaj