Koszykarki i siatkarze w półfinałach Małopolskiej Ligii Akademickiej

25-01-2011

Znakomicie rozpoczął się sportowy rok 2011 dla studentów Krakowskiej Akademii. Po mistrzowskim tytule piłkarzy, którzy wygrali Małopolską Ligę Akademicką w futsalu, do półfinałów tej prestiżowej rywalizacji awansowały zespoły koszykarek i siatkarzy. Nasze Panie na boisku wyróżniały się nie tylko urodą, ale pokazały wielką sportową klasę dwukrotnie pokonując w meczach ćwierćfinałowych drużynę Uniwersytetu Ekonomicznego Kraków, która jest aktualnym mistrzem MLA. W półfinale nasza Reprezentacja zmierzy się z Uniwersytetem Pedagogicznym.

Siatkarze KA pewnie wygrali swoje mecze ćwierćfinałowe z CM UJ i w strefie medalowej pierwszym ich rywalem będzie Uniwersytet Jagielloński. Zawody półfinałowe MLA planowane są w marcu.

Serdecznie zapraszamy na mecze naszych Reprezentacji zachęcając do gorącego dopingu!