Orzeł
A A A

Rzecznik Wydziału ds. Rozwiązywania Sporów i Przeciwdziałania Dyskryminacji oraz Przemocy

drukuj drukuj

Rzecznik Wydziału ds. Rozwiązywania Sporów i Przeciwdziałania Dyskryminacji oraz Przemocy

Do zadań Rzecznika Wydziału ds. Rozwiązywania Sporów i Przeciwdziałania Dyskryminacji oraz Przemocy należy podejmowanie działań w związku ze zgłaszaniem przez członków/ członkinie wspólnoty akademickiej Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej KAAFM przypadków naruszenia bezpieczeństwa osobistego i zasad równego traktowania.  Udzielanie wsparcia osobom pokrzywdzonym odbywa się, przede wszystkim, poprzez podejmowanie bezpośrednich działań we współpracy z władzami dziekańskimi i WKdsJK oraz udostępnianie informacji o możliwościach sprawnego i efektywnego uzyskania pomocy.

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu sytuacji konfliktowej lub w toku swoich studiów lub pracy na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej KAAFM zetkniesz się z jakąkolwiek formą dyskryminacji czy przemocy powiadom o tym Rzeczniczkę Wydziału ds. Rozwiązywania Sporów i Przeciwdziałania Dyskryminacji oraz Przemocy.

Rzeczniczką Wydziału ds. Rozwiązywania Sporów i Przeciwdziałania Dyskryminacji oraz Przemocy powołaną na kadencję władz dziekańskich 2020-2024 jest dr Joanna Bierówka

https://www.ka.edu.pl/ziks/wykladowcy/art,262,dr-joanna-bierowka.html

Kontakt z Rzeczniczką pod adresem: rzecznik.wziks@afm.edu.pl

 

Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego
ul. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego 1, 30-705 Kraków

Projekt i realizacja: Ideo Powered by: CMS Edito