Orzeł
A A A

Kontakt

drukuj drukuj

Kontakt:

Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej
ul. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego 1, 30-705 Kraków
Dziekanaty:

bud. A. pok. 111, 112
e-mail: wziks@afm.edu.pl
fax: 12 252 44 82

 

kierownik:
lic. Barbara Folga, pok. 111
bfolga@afm.edu.pl
tel. 12 252 44 83

 

z-ca kierownika:

mgr Beata Szyjka

bszyjka@afm.edu.pl

tel 12 252 44 83

 

W pierwszej kolejności prosimy o kontakt mailowy/telefoniczny celem ustalenia, czy sprawa wymaga osobistego stawiennictwa.

Godziny obsługi studentów:

poniedziałek nieczynne
wtorek 10.00-12.00
środa 10.00-12.00
czwartek dzień wewnętrzny
(bez obsługi studentów)
piątek 10.00-12.00
sobota

9.00-12.00

13.00-15.00

niedziela nieczynne

 

 

Obsługa studentów (wg kierunków):
pok. 111, bud. A

zarządzanie s. II st. oraz s. niestac. I st. (nabór 2019)

mgr Barbara Denisiuk,
bdenisiuk@afm.edu.pl, tel 12 252 44 80


zarządzanie s. stacj. I st. (nabór 2020) oraz s. niest. I st (nabór 2021)
mgr Beata Szyjka,
bszyjka@afm.edu.pl, tel 12 252 44 80

 

zarządzanie s. stacj. I st (nabór 2021 oraz 2019), zarządzanie s. niestac. (nabór 2020), zarządzanie projektami 

lic. Kesja Bernacka-Kolarz

kbernacka-kolarz@afm.edu.pl, tel 12 252 44 80

 

finanse i rachunkowość:

mgr Anna Regulska

aregulska@afm.edu.pl, tel 12 25 24 481

 

pok. 112, bud.A

informatyka i ekonometria
mgr Marzena Zych
mzych@afm.edu.pl, tel 12 252 44 90 

 

dziennikarstwo i komunikacja społeczna, organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej, film and tv production management (studia w j. angielskim), management (studia w j. angielskim):

mgr Justyna Lebda

jlebda@afm.edu.pl, tel 12 252 44 90

 

Zaleca się, aby wszystkie sprawy studenckie, które nie wymagają osobistego stawiennictwa były załatwiane mailowo i telefonicznie, a w razie takiej potrzeby także za pośrednictwem poczty tradycyjnej.

W zakresie podań i wniosków studentów stosuje się ułatwienia wprowadzone na czas wyłączenia bezpośredniej obsługi w dziekanacie.

Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego
ul. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego 1, 30-705 Kraków

Projekt i realizacja: Ideo Powered by: CMS Edito