Orzeł
A A A

Kontakt

drukuj drukuj

Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej

Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

ul. Gustawa Herlinga Grudzińskiego 1, 30-705 Kraków

Dziekanaty: pok 111,112,115, bud. A, I pietro

email: wziks@afm.edu.pl

fax: 12 25 24 482

 

GODZINY OBSŁUGI STUDENTÓW
poniedziałek nieczynne
wtorek 10.00-12.00
środa 10.00-12.00
czwartek dzień wewnętrzny (bez obsługi studentów)
piątek 10.00-12.00
sobota 9.00-12.00, 13.00-15.00
niedziela nieczynne

 

Przed planowaną wizytą w dziekanacie zaleca się podjęcie kontaktu mailowego/telefonicznego, celem ustalenia, czy sprawa wymaga osobistego stawiennictwa.

Dyżur telefoniczny: pon-sb w godz. 9.00-14.00.

 

OBSŁUGA ADMINISTRACYJNA DZIEKANATU
Pracownicy dziekanatu @ telefon
Kierownik dziekanatu lic. Barbara Folga bfolga@afm.edu.pl 12 25 24 483
Z-ca kierownika dziekanatu mgr Beata Szyjka bszyjka@afm.edu.pl 12 25 24 483
Kierunek Rok studiów      
Dziennikarstwo i komunikacja społeczna wszystkie roczniki

 

 

 

 

mgr Justyna Lebda

 

 

 

 

jlebda@afm.edu.pl

 

 

 

 

12 25 24 490

Organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej wszystkie roczniki
Film and tv production management 3 rok studia stacjonarne
Management 3 rok studia stacjonarne
Zarządzanie (Zarządzanie projektami) 3 rok studia stacjonarne i niestacjonarne
Finanse i rachunkowość wszystkie roczniki

mgr Anna Regulska

aregulska@afm.edu.pl 12 25 24 481
Informatyka i ekonometria 1 rok studia stacjonarne

Informatyka i ekonometria

2,3 oraz 4 rok studia stacjonarne

1,2,3,4 rok studia niestacjonarne

 

mgr Marzena Zych

 

mzych@afm.edu.pl

 

12 25 24 481

Zarządzanie I stopień

1 rok studia stacjonarne i niestacjonarne

2 rok studia niestacjonarne

lic. Ewa Gołdyniak egoldyniak@afm.edu.pl 12 25 24 480
Zarządanie I stopień 2 rok studia stacjonarne  mgr Beata Szyjka bszyjka@afm.edu.pl 12 25 24 480
Zarządzanie I stopień 3 rok studia stacjonarne i niestacjonarne

 

mgr Barbara Denisiuk

 

bdenisiuk@afm.edu.pl

 

12 25 24 480

Zarządzanie II stopień wszystkie roczniki

 

Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego
ul. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego 1, 30-705 Kraków

Projekt i realizacja: Ideo Powered by: CMS Edito