Konferencja "10 lat członkostwa Polski w Unii Europejskiej. Jak tyskie szkoły wykorzystały fundusze unijne w latach 2004- 2014?"

04-04-2014

Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego Wydział Zamiejscowy w Tychach jest współorganizatorem konferencji:

Konferencja odbędzie się 4 kwietnia 2014 r. w auli Wydziału Zamiejscowego. Honorowy patronat objęła Pani Daria Szczepańska- I Zastępca Prezydenta Tychów ds. Społecznych.

Wykład " Polska dekada w Unii Europejskiej. Przypadek Tychów w perspektywie socjologicznej" poprowadzi prof. dr hab. Marek S. Szczepański.
Prezentację na temat wykorzystania funduszy unijnych przez tyskie szkoły przedstawi m.in dr Paulina Rojek- Adamek- Dziekan Wydziału Zamiejscowego Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Tychach