Orzeł
A A A

dr Anna Czerniak

drukuj drukuj
email: aczerniak@afm.edu.pl
dr Anna Czerniak
Psycholog, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego. W Krakowskiej Akademii zatrudniona od 2011 r. Specjalizuje się w psychologii społecznej, ale obszar jej zainteresowań naukowych obejmuje także m.in psychologię poznawczą czy psychologię twórczości.

 W dotychczasowej pracy naukowej skupiała się przede wszystkim na zagadnieniu autoprezentacji, któremu poświecone były praca magisterska i doktorska, publikacje i wystąpienia konferencyjne. W pracy doktorskiej obronionej w 2009 roku na UJ z autoprezentacyjnej perspektywy przyglądała się takim zjawiskom jak narzekanie, krytykowanie i pesymizm.
Dydaktyk z zamiłowania - z doświadczeniem w prowadzeniu zajęć zarówno dla studentów psychologii jak i innych kierunków, na kilku krakowskich uczelniach. Prowadziła zajęcia o zróżnicowanej tematyce: od ogólnych wprowadzających zagadnień psychologicznych, poprzez psychologię społeczną, poznawczą, obecnie także biologiczną; po bardziej wyspecjalizowane kursy z autoprezentacji, psychologii sprzedaży czy treningu twórczości.
Prywatnie, miłośniczka górskich wędrówek i polskiej fantastyki.
 

wstecz
Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego
ul. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego 1, 30-705 Kraków

Projekt i realizacja: Ideo Powered by: CMS Edito