PROJEKT MIĘDZYWYDZIAŁOWY- zaproszenie do udziału w projekcie

13-01-2022

Szanowni Państwo, Szanowni Studenci,

Ponownie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w projekcie badawczym pt. „ Ocena zdrowia fizycznego i psychicznego oraz zachowań zdrowotnych a sposoby radzenia sobie ze stresem studentów Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego” prowadzonym przez Międzywydziałowy Zespół, składający się ze specjalistów z dziedziny medycy i nauk o zdrowiu oraz psychologii.

Zespół rozpoczyna badania już w najbliższy piątek 14.01.2022, ale rekrutacja chętnych do wzięcia udziału w badaniu trwa jeszcze do 19.01.2022. do godziny 10.00. Do Państwa dyspozycji pozostały jeszcze wolne terminy : 21 stycznia 2022; 22 stycznia 2022; 28 stycznia 2022.

W każdym z tych terminów oczekujemy Państwa o godz. 9:00, Kampus Krakowskiej Akademii, Budynek A, CSM, II piętro. Prosimy o zarezerwowanie jednego z terminów. Udostępniamy link do arkusza rezerwacji:

Bardzo dziękujemy za Państwa zgłoszenie do projektu międzywydziałowego poprzez link podany poniżej.

Szczegóły projektu znajdziecie Państwo na stronie głównej KA AFM, a także na stronach wydziałów w Aktualnościach.

Kierownik projektu badawczego

dr hab. n. med. Agata Bałdys-Waligórska, prof. KAAFM