Wydarzenia i Konferencje

III edycja Ogólnopolskiego Konkursu „Symulacja Rozprawy Cywilnej”

27-05-2021

Za nami III edycja Ogólnopolskiego Konkursu „Symulacja Rozprawy Cywilnej” organizowanego przez Studencką Poradnię Prawną KAAFM.

24 maja o godzinie 10:00 za pośrednictwem platformy ZOOM rozpoczęliśmy finał tegorocznej edycji. Trzy najlepsze drużyny przeprowadziły symulację rozprawy cywilnej w trzech rundach.

W składzie jury wystąpili: przedstawiciel OIRP w Krakowie – dr Katarzyna Jasińska, przedstawiciel Sądu Okręgowego w Krakowie - SSO Zygmunt Drożdżejko, adw. Agata Rewerska oraz dr adw. Sebastian Koczur.

Serdecznie gratulujemy zwycięskiej drużynie w składzie: Krzysztofa Zalewskiego, Mikołaja Pugowskiego, Katarzyny Szynk, Juliusza Kruk.

Szczególnie gratulujemy reprezentantkom KAAFM: Katarzynie Ptasińskiej, która otrzymała nagrodę dodatkową - wyróżnienia dla najlepszego sędziego oraz Karolinie Taladze nagrodzonej wyróżnieniem dla najlepszego pełnomocnika!

W imieniu całej Studenckiej Poradni Prawnej KAAFM serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, słuchaczom, jury, patronom oraz sponsorom naszego konkursu:

• Rektorowi Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego - prof. nadzw. dr Klemensowi Budzowskiemu
  • Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie
  • Sądowi Okręgowemu w Krakowie
  • Naczelnej Radzie Adwokackiej
  • Wydawnictwie C.H. BECK
  • Ad Exemplum - Szkole Prawa Procesowego mec. Agaty Rewerskiej
  • Fundacji Uniwersyteckich Poradni Prawnych
  • Kancelarii Dentons

Dziękujemy i zachęcamy do śledzenia kolejnej edycji Konkursu!