Wydarzenia i Konferencje

UBS Seminar Day!

22-11-2018

Chcecie rozszerzyć swoją wiedzę i dowiedzieć się praktycznych informacji od ekspertów? Seminar Day to idealna okazja, aby zgłębić tajniki prawne, bazując na doświadczeniu praktyków! Już 22 listopada (czwartek) w godzinach 9:00-14:30 będziecie mieli okazję spotkać się z pracownikami UBS, na co dzień pracującymi w departamencie prawniczym firmy (Group General Counsel). Spotkanie odbędzie się w Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Auli A026.

Seminar Day to nie tylko potężna dawka wiedzy w postaci wykładów, ale również możliwość wzięcia udziału w case study, podczas którego czekają na Was atrakcyjne nagrody. Jeśli natomiast chcecie poznać szczegóły dotyczące ścieżek kariery oraz możliwości, które oferuje UBS, będziecie mieli okazję porozmawiać z pracownikami podczas networkingu.