Orzeł
A A A

Testy poziomujące / Placement tests

drukuj drukuj

INFORMACJA DLA KANDYDATÓW NA STUDIA

Po przyjęciu na studia Student wybiera jeden z podanych poniżej języków obcych, którego uczył się wcześniej i będzie kontynuował jego naukę na poziomie nie niższym niż B1 (poziom średnio zaawansowany):

  •  język angielski
  • język niemiecki
  • język rosyjski *
  • język francuski *
  • język hiszpański *
  • język włoski *

*Lektorat języka hiszpańskiego, francuskiego, rosyjskiego  i włoskiego, jako lektorat obowiązkowy zostanie uruchomiony wyłącznie przy odpowiedniej liczbie zgłoszonych chętnych. W zależności od liczby zgłoszeń na dany język zajęcia mogą odbywać się: a) dla studentów stacjonarnych w terminach zjazdów niestacjonarnych; b) dla studentów niestacjonarnych w terminach od poniedziałku do piątku.

 

W celu sprawdzenia swoich umiejętności językowych i podjęcia dobrych decyzji dotyczących wyboru lektoratu przed wypełnieniem kwestionariusza wyboru języka obowiązkowego lektoratu należy wykonać test poziomujący (dostępne poniżej). Test należy samodzielnie sprawdzić z załączonym kluczem i porównać ze skalą poziomów biegłości języka. Poziom umiejętności językowych wynikający z rozwiązanego testu należy wpisać w deklaracji wyboru języka, która stanowi część kwestionariusza osobowego składanego w Dziale Rekrutacji.

TESTY POZIOMUJĄCE Z JĘZYKÓW OBCYCH

.

Pliki do pobrania

placement_ang.pdf

język angielski

placement_de.pdf

język niemiecki

placement_es.pdf

język hiszpański

placement_fr.pdf

język francuski

placement_it.pdf

język włoski

placement_ru3.pdf

język rosyjski

placement_pol.pdf

język polski

Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego
ul. Gustawa Herlinga - Grudzińskiego 1, 30-705 Kraków
Projekt i realizacja: Ideo Powered by: CMS Edito