Orzeł
A A A

Lektorzy / Our teachers

drukuj drukuj

Poniżej znajduje się lista Lektorów z Studium Języków Obcych

Możesz również skorzystać z bazy wszystkich wykładowców  lub skorzystać z naszej wyszukiwarki

mgr Renata Babińska

Studium Języków Obcych
-
Absolwentka filologii angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 2001 roku pracuje jako lektor w Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego, a od roku 2005 zajmuje się również tłumaczeniami.

mgr Anna Firek

Studium Języków Obcych
-
Absolwentka the United World College of Atlantic oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego ( filologia angielska ), współautorka kursów języka angielskiego " Pick up basic English" oraz " English Grammar made easy". Od 2006 roku zatrudniona w Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego gdzie prowadzi zajęcia lektoratowe, zajęcia z gramatyki języka angielskiego ( filologia angielska ) oraz kursy Business English ( studia MBA oraz studia podyplomowe).

mgr Aneta Gronowska-Pabian

Studium Języków Obcych
-

mgr Krystyna Guściora

Studium Języków Obcych
-
Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 2015 roku pracuje jako lektor języka angielskiego w Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. W pracy wykorzystuje dotychczasowe doświadczenie współpracy z instytucjami i firmami, takimi jak: Archiwum Państwowe, czy Arcelor Mittal Poland.

mgr Bogumił Jonak

Studium Języków Obcych
-
mgr Justyna Kabas

mgr Justyna Kabas

Studium Języków Obcych
-
Absolwentka filologii angielskiej na UMCS w Lublinie, od 2003 współpracuje z krakowskimi szkołami językowymi a od 2014 związana z Krakowską Akademią. W wolnym czasie lubi książki i dobre kino.
mgr Monika Kubacka-Sawicka

mgr Monika Kubacka-Sawicka

Studium Języków Obcych
-
Ukończyła studia na filologii hiszpańskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim, w trakcie których przebywała na stypendium w ramach programu Erasmus w CEU Cardenal Espinola w Sewilli. Studiowała również j. niemiecki (NKJO w Kielcach) i latynoamerykanistkę (UJ). W Krakowskiej Akademii pracuje od 2003 roku. Od roku 2003 do 2012 pełniła funkcję koordynatora sekcji języków romańskich.

mgr Irina Leontyeva

Studium Języków Obcych
-

mgr Piotr Leśniak

Studium Języków Obcych
-

mgr Monika Moszczak

Studium Języków Obcych
-
Absolwentka filologii angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego (specjalność nauczycielska). Tłumacz przysięgły języka angielskiego. W Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego prowadzi lektoraty języka angielskiego.
1  2  Następna  
Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego
ul. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego 1, 30-705 Kraków

Projekt i realizacja: Ideo Powered by: CMS Edito