Orzeł
A A A

LanguageCert Test of English (LTE)

drukuj drukuj

LanguageCert TEST OF ENGLISH (LTE)

LTE Listening & Reading adresowany jest przede wszystkim do osób, które potrzebują międzynarodowego certyfikatu potwierdzającego poziom znajomości języka angielskiego, chcących poszerzyć swoje perspektywy zawodowe bądź rozwijać karierę w coraz bardziej zglobalizowanym środowisku.

Społeczność akademicka Uczelni może korzystać z 25% zniżki na egzamin LTE Listening & Reading w wersji online.

KOD PROMOCYJNY NA EGZAMINY LTE (25% ZNIŻKI): 0A0FD2 

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE NT EGZAMINU LTE LISTENING & READING

 • Wygodny format online – test odbywa się w domu lub biurze, bez konieczności poświęcania czasu na dojazd do centrum egzaminacyjnego.
 • Termin egzaminu zależy od preferencji zdającego – można wybrać dowolną datę i godzinę egzaminu.
 • Egzamin sprawdza umiejętności w zakresie czytania i słuchania w języku angielskim.
 • Egzaminu nie można nie zdać – przeprowadzany jest on w formie komputerowej i jest testem adaptywnym, co oznacza, że podczas jego administracji, pytania egzaminacyjne dopasowują się do poziomu zaawansowania kandydata.
 • Wyniki prezentowane są na skali od 0–100 punktów i przekładają na jeden z sześciu poziomów językowych Rady Europy CEFR (Common European Framework of Reference) od A1 do C2; wersja online egzaminu rekomendowana jest od umiejętnosci na poziomie B1.
 • Wstępne wyniki egzaminu podane są natychmiast po jego zakończeniu, a oficjalny Certyfikat i Raport Wyników napływają w ciągu 2–3 dni roboczych w wersji elektronicznej i w ciągu 1–2 tygodni w wersji papierowej.
 • Autentyczność certyfikatu może zostać w każdej chwili  zweryfikowana na stronie LanguageCert, co znacząco zwiększa jego wiarygodność w oczach pracodawcy.
 • Krakowska Akademia, jako autoryzowane Centrum Rejestracyjne LanguageCert, oferuje 25% zniżki na Certyfikat LTE!!! Opłata jest wnoszona bezpośrednio na konto organizatora egzaminu. KOD PROMOCYJNY: 0A0FD2 
 • W celu zakupu dostępu do egzaminu należy wybrać: LTE A1-C2 Listening & Reading.
 • Link do instrukcji logowania
 • Więcej informacji nt egzaminu LTE Listening & Reading znajdziesz tutaj.

UZNAWALNOŚĆ CERTYFIKATU W KRAKOWSKIEJ AKADEMII

Certyfikat zdany na poziomie min.  C1 (wynik od 75 pkt) stanowi podstawę do ubiegania się o przepisanie oceny z lektoratu na studiach I stopnia, II stopnia oraz jednolitych magisterskich w Krakowskiej Akademii (z wyłączeniem przedmiotów Medical English, English for Architects i kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna).

UWAGA! Do momentu uzyskania zgody na przepisanie ocen Student jest zobowiązany uczęszczać na obowiązkowe zajęcia. 

 

Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego
ul. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego 1, 30-705 Kraków

Projekt i realizacja: Ideo Powered by: CMS Edito