Orzeł
A A A

Informacje Działu IT

drukuj drukuj

Uczelniane konto e-mail dla studenta

Studenckie uczelniane konto e-mail jest konieczne do pobierania i rejestracji wybranego oprogramowania w ramach umów licencyjnych podpisanych pomiędzy Krakowską Akademią a wybranymi producentami / dystrybutorami oprogramowania a także do korzystania z platformy e-learningowej, repozytorium oraz innych usług.

Informacje jak założyć konto

Dostęp do Platformy Lex

W ramach umowy z Wolters Kluwer SA w Bibliotece Krakowskiej Akademii dostępna jest Platforma Lex. Aby z niej skorzystać proszę wpisać w przeglądarce internetowej adres ip.lex.pl i kliknąć w baner LEX. Dzięki naszej współpracy dostęp do modułów: Lex Omega, Komentarze Prawo Cywilne, Komentarze Prawo Karne, Komentarze Prawo Pracy, Komentarze Prawo Publiczne możliwy jest bez potrzeby logowania się do programu.

Dostęp do SIP Legalis

W ramach umowy z Wydawnictwem C.H.Beck w Kampusie Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego, dostępny jest nielimitowany dostęp do Systemu Informacji Prawnej Legalis.

W ramach realizowanej współpracy, dostęp możliwy jest z komputerów stacjonarnych oraz za pośrednictwem Sieci WiFi naszej Uczelni (po zalogowaniu do sieci). Aby skorzystać z Systemu Informacji Prawnej Legalis, wystarczy wpisać w swojej przeglądarce internetowej adres sip.legalis.pl (proszę o nie wpisywanie przedrostków www lub http://).

Dostęp do SIP Legalis możliwy jest - bez potrzeby logowania się do programu - do 31 grudnia 2016 r.

STATISTICA Pakiet Zaawansowany

Licencja Site License dla wszystkich pracowników, studentów i pracowni studenckich KA - przedłużona do 28.02.2020 r.

Informacja jak uzyskać program

Bezpłatne oprogramowanie AutoCAD / Autodesk dla studentów

Aby ściągnąć bezpłatne oprogramowanie z portalu http://students.autodesk.com konieczny jest adres e-mail w domenie @student-afm.edu.pl.

Jeśli nie masz takiego e-maila zapoznaj się powyżej z informacją "Uczelniane konto e-mail dla studenta"

Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego
ul. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego 1, 30-705 Kraków

Projekt i realizacja: Ideo Powered by: CMS Edito