Orzeł
A A A

Centrum e - Learningu

drukuj drukuj

Informacja o Platformie KA

Nowa Platforma KA dostępna jest pod adresem platforma.ka.edu.pl. Login i hasło do logowania są takie same jak dane do logowania do wirtualnego dziekanatu. Na platformie znajdują się przyporządkowane do każdej osoby  przedmioty i numery grup, w  których prowadzone są zajęcia w semestrze zimowym 21/22, zgodnie z danymi zawartymi w Wirtualnym Dziekanacie.
Użytkownik na platformie nie może samodzielnie zmienić hasła. W każdym przypadku proszę pisać na: cel@afm.edu.pl
Grupy na platformie tworzone są bezposrednio z danych w WD, zatem może nastąpić opóźnienei w pojawieniu się grup na platformie.
 
 

Koronawirus

Informacje w związku z koronawirusem:

1. ważne adresy;

  • - platforma KA,  
  • - MS Teams - konta studenckie, 
  • Każdy student ma zalożone konto uczelniane umożliwiające pracę w Teams. Prosze nie udostępniać swoich kont nikomu. Jeżeli ktoś ma jakikolwiek problem z adresem w domenie @ i czekać na odpowiedź."

 

2. Platformy pracy zdalnej :

 

 

 

Centrum e-learningu jest jednostką organizacyjną uczelni zajmującą się kształceniem na odległość.  Centrum e-Learningu obsługuje Platformę KA, z wykorzystaniem której prowadzone są zajęcia dydaktyczne oraz kurs BHP.

Informacja o tym jak dołączyć do kursu BHP znajduje się w zakładce Informacje.

Informacja na temat tego jak aktywować konto na Platformie KA oraz uczelnianie konto mailowe znajduje się w zakładce Platforma KA

Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego
ul. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego 1, 30-705 Kraków

Projekt i realizacja: Ideo Powered by: CMS Edito