Asystent poszukiwany!

10-12-2018

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych Krakowskiej Akademii im. A. F. Modrzewskiego zatrudni studentów Krakowskiej Akademii na stanowisko:

Asystent Studenta z Niepełnosprawnością

Asystent studenta z niepełnosprawnością w ramach świadczonej pomocy zobowiązany będzie do wykonywania zadań mających na celu wsparcie studenta z niepełnosprawnością w procesie kształcenia, w zależności od rodzaju niepełnosprawności.

W ramach obowiązków, o których mowa, asystent studenta z niepełnosprawnością może zostać zobowiązany w szczególności do:

1. pomocy studentowi z niepełnosprawnością w drodze z miejsca zamieszkania na uczelnię i z powrotem,

2. wsparciu studenta z niepełnosprawnością podczas sporządzania notatek podczas zajęć dydaktycznych określonych według harmonogramu studiów na dany semestr akademicki,

3. wsparciu studenta z niepełnosprawnością w ramach samokształcenia w bibliotece uczelni,

4. wsparciu studenta z niepełnosprawnością podczas załatwiania formalności związanych z tokiem studiów w administracji uczelni (np. dziekanat, biuro ds. osób niepełnosprawnych).

Wymagania:

-preferowany status studenta Krakowskiej Akademii im. A. F. Modrzewskiego

-chęć niesienia pomocy, życzliwość, obowiązkowość, wysokie zdolności interpersonalne

-bardzo dobra znajomość języka polskiego

Oferujemy:

-umowę zlecenie

-możliwość zaliczenia części praktyk studenckich (dla studentów pedagogiki i psychologii*)

Osoby zainteresowane, spełniające powyższe kryteria proszone są o zgłaszanie się osobiście do Biura Osób Niepełnosprawnych (pok. 053 bud. C) lub o napisanie maila na adres: bon@afm.edu.pl

*Psychologia ze specjalnością kliniczno-sądową