Orzeł
A A A

Informacje Działu IT

drukuj drukuj

Dostęp do systemu antyplagiatowego OSA

W celu uzyskania dostępu do systemu antyplagiatowego OSA Dział Organizacyjno-Prawny i Spraw Osobowych informuje, iż wnioski o wygenerowanie konta użytkownika, należy kierować na adres mailowy npotopianek@afm.edu.pl
- nauczyciele akademiccy zatrudnieni w Uczelni na podstawie umowy o pracę powinni przesłać zgłoszenie mailowo,
- nauczyciele akademiccy zatrudnieni w Uczelni na podstawie umowy cywilno-prawnej powinni złożyć wniosek (wzór poniżej) osobiście lub drogą elektroniczną.  

Dostęp do systemu antyplagiatowego jest również dostępny poza uczelnią, pod adresem https://antyplagiat.ka.edu.pl/
 

Pliki do pobrania

Dostęp do SIP Legalis

W ramach współpracy z Wydawnictwem C.H.Beck w Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego, w Kampusie Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego dostępny jest nielimitowany dostęp do Systemu Informacji Prawnej Legalis.

W ramach realizowanej współpracy, dostęp możliwy jest z komputerów stacjonarnych oraz za pośrednictwem Sieci WiFi naszej Uczelni (po zalogowaniu do sieci). Aby skorzystać z Systemu Informacji Prawnej Legalis, wystarczy wpisać w swojej przeglądarce internetowej adres sip.legalis.pl (proszę o nie wpisywanie przedrostków www lub http://). Dzięki naszej współpracy dostęp do SIP Legalis możliwy jest bez potrzeby logowania się do programu.

Uczelniane konto e-mail dla wykładowcy i pracownika administracyjnego

Uczelniane konto e-mail jest konieczne do pobierania i rejestracji wybranego oprogramowania w ramach umów licencyjnych podpisanych pomiędzy Krakowską Akademią a wybranymi producentami / dystrybutorami oprogramowania a także do korzystania z platformy e-learningowej, repozytorium oraz innych usług.

Konto dla wykładowcy - zakładane w domenie @afm.edu.pl.

W celu założenia konta proszę zgłosić się do Działu Organizacyjno-Prawnego i Spraw Osobowych, Natalia Potopianek, e-mail:

Konto dla pracownika administracyjnego - zakładane w domenie @afm.edu.pl.

W celu założenia konta proszę zgłosić się do Działu Organizacyjno-Prawnego i Spraw Osobowych lub do swojego przełożonego 

Uwaga, zmieniony został adres logowania do poczty przez www, nowy adres to: poczta.afm.edu.pl lub poczta.ka.edu.pl

Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego
ul. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego 1, 30-705 Kraków

Projekt i realizacja: Ideo Powered by: CMS Edito