Orzeł
A A A

Biblioteka

drukuj drukuj

Otwarcie Biblioteki w czasie epidemii

06-05-2020

Od dnia 11.05.2020 w związku z Zarządzeniem nr 42/2020 Rektora Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego nastąpi ponowne otwarcie Biblioteki.
Ze względów bezpieczeństwa dostęp do zbiorów będzie ograniczony. Wszystkie czytelnie są zamknięte do odwołania, umożliwiony zostanie dostęp do Wypożyczalni.

Wypożyczalnia otwarta będzie w poniedziałki, środy oraz piątki w godzinach od 9.00 – 15.00.
Na terenie Wypożyczani może przebywać maksymalnie jedna osoba na otwarte stanowisko biblioteczne. Użytkownicy zobowiązani są do noszenia maseczek bądź innych elementów zasłaniających nos i usta. Przed wejściem do biblioteki należy zdezynfekować ręce, a chcąc wypełnić wszelkie formularze, sugerujemy posiadać ze sobą własne długopisy.
Możliwość zamawiania i wypożyczania książek jest ponownie dostępna. Jednocześnie przypominamy, że w czasie zamknięcia biblioteki (od 12.03.2020) nie były naliczane opłaty za przetrzymane książki.

Przypominamy, że należy zwrócić przetrzymane książki osobiście lub pocztą do końca maja, w przeciwnym wypadku już od 01.06.2020 zostaną za nie naliczane opłaty w wysokości 0.20gr każdego dnia tygodnia za każdą książkę.

Adres do wysyłki książek:

Biblioteka Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego
ul. Herlinga-Grudzińskiego 1, budynek C
30-705 Kraków

Pełna lista Aktualności

Biblioteka

Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

ul. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego 1, 30-705 Kraków
budynek C, I piętro

Katalog online

Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego
ul. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego 1, 30-705 Kraków

Projekt i realizacja: Ideo Powered by: CMS Edito