Orzeł
A A A

Biblioteka

drukuj drukuj

WOL zdalnie dla studentów

24-04-2020
Miło nam poinformować, że w porozumieniu z wydawcą Wiley Online Library (WOL) możliwe jest uzyskanie dostępu domowego do tej bazy przez naszych studentów. Warunki przyznania dostępu pozostają takie same, jak w przypadku pozostałych baz:
  • posiadanie aktywnego konta bibliotecznego (w przypadku braku aktywnego konta bibliotecznego prosimy o kontakt z )
  • przesłanie skanu lub zdjęcia wypełnionej .

Osoby, które już w tym roku akademickim złożyły karty rejestracyjne i chciałyby uzyskać dostęp zdalny do WOL, proszone są o przesłanie prośby o umożliwienie dostępu wraz z oświadczeniem <<potwierdzam akceptację wszystkich zapisów oświadczenia z "Karty rejestracyjnej usługi zdalnego dostępu do zasobów elektronicznych" w odniesieniu do bazy Wiley Online Library>> i podpisem (imię i nazwisko). Usługa będzie dostępna w okresie zawieszenia zajęć.

Wiley Online Library umożliwia dostęp do elektronicznych, głównie anglojęzycznych, wersji czasopism (ok. 1400) i książek (ponad 2400 z lat 2009 i 2015) wydawnictwa Wiley-Blackwell. Baza obejmuje szeroki zakres tematyczny, w tym m.im. architektura, biznes, ekonomia, informatyka, matematyka, medycyna, pielęgniarstwo i ochrona zdrowotna, prawo i kryminologia, psychologia, nauki o żywności, sztuka i sztuki użytkowe.

Pełna lista Aktualności

Biblioteka

Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

ul. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego 1, 30-705 Kraków
budynek C, I piętro

Katalog online

Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego
ul. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego 1, 30-705 Kraków

Projekt i realizacja: Ideo Powered by: CMS Edito