Bezpłatne zajęcia dla studentów!

15-11-2021

Drodzy Studenci pierwszego roku studiów stacjonarnych pierwszego stopnia i jednolitych magisterskich! Nasza Uczelnia w porozumieniu z Ministrem Edukacji i Nauki oraz z jego środków organizuje bezpłatne, dodatkowe i nieobowiązkowe zajęcia wyrównawcze.
Przez trzy semestry od marca 2020 pandemia koronawirusa zmusiła wszystkich do edukacji zdalnej. Aby wyeliminować różnice abiturientów w przygotowaniu do odbywania studiów organizujemy bezpłatne zajęcia wyrównawcze, czyli…korki dla studentów! Nie zwlekajcie! Tematy zajęć i zakresy tematyczne zajęć super interesujące! Planowane jest uruchomienie między innymi zajęć z matematyki, biologii, chemii, języka angielskiego, historii sztuki, rysunku, WOS-u. Więcej informacji uzyskacie we właściwym dla kierunku studiów dziekanacie oraz w Studium Języków Obcych. Skorzystajcie! Na pewno warto!

Informacja o projekcie: tutaj

Biuro Prasowe