Konferencje naukowe - archiwum

"Państwo. Gospodarka. Społeczeństwo" 11-12 czerwca 2018 r.

11-06-2018

Zapraszamy do udziału w XVIII Konferencji Naukowej „Państwo. Gospodarka. Społeczeństwo.”, która odbędzie się w dniach 11-12 czerwca 2018 r. w kampusie uczelni przy ul. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego 1, w Krakowie. Tegoroczna konferencja obradować będzie w następujących sekcjach (tematycznie wg wydziałów):

Wydział Prawa, Administracji i Stosunków Międzynarodowych:

• Wyzwania współpracy i rywalizacji państw jako przesłanki kształtowania się nowego układu sił międzynarodowych w wymiarze globalnym i regionalnym w drugiej dekadzie XXI w.
  • Propozycje reformy wymiaru sprawiedliwości
  • Prawo wobec nowych technologii

Wydział Psychologii i Nauk Humanistycznych:

• Teoretyczne i praktyczne problemy psychologii. Ujęcia antropologiczne
  • Art in foreign language education.
  • Wychowanie do i przez sztukę we współczesnych procesach dydaktycznych i wychowawczych.

Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej:

• Zrównoważony rozwój organizacji

Wydział Nauk o Bezpieczeństwie:

• Edukacja dla bezpieczeństwa - doświadczenia, stan obecny, perspektywy.

Wydział Architektury i Sztuk Pięknych:

• Architektoniczne dialogi.

Wydział Lekarski i Nauk o Zdrowiu:

• Postępowanie w chorobach rzadkich.

Zakończylismy rejestrację na konferencję.
Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie za pośrednictwem niniejszego formularza.

Językiem konferencyjnym dla wszystkich sekcji z wyjątkiem sekcji "Art in foreign language education" jest język polski. Sekcja "Art in foreign language education" obraduje w języku angielskim.

Wskazówki odnośnie przygotowania tekstów dostępne są na stronie naszego Wydawnictwa - http://www.ka.edu.pl/wydawnictwo/

Teksty referatów do publikacji będą przyjmowane wyłącznie podczas rejestracji w dniu konferencji.

Rada Programowa konferencji decyduje o kwalifikacji referatów. Uczestnicy zostaną poinformowani o kwalifikacji do dnia 14 maja 2018 r.

Opłata konferencyjna wynosi 450 zł.

Udział w konferencji dla pracowników, studentów i doktorantów Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego jest bezpłatny.

Organizatorzy nie zapewniają noclegów.

Wszelkie pytania związane z konferencją prosimy kierować do p. Agaty Bień-Krawiec, kierownika działu Organizacji Konferencji Naukowych i Promocji, email: akrawiec@afm.edu.pl