Patronat KAAFM nad klasami medycznymi z LO w Brzesku

03-06-2022

Krakowska Akademia obejmuje patronatem klasy medyczne Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Brzesku.

W piątek 17 czerwca władze starostwa brzeskiego oraz Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego podpisały porozumienie o współpracy w zakresie wspierania edukacji młodzieży dla potrzeb instytucji administracji publicznej i samorządowej, co w praktyce oznacza objęcie patronatem klas medycznych Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Brzesku. Nasi wykładowcy i studenci będą prowadzić szkolenia, warsztaty i zajęcia dla uczniów z zakresu nauk medycznych.  Będziemy pomagać rozwijać wśród uczniów zainteresowania naukami medycznymi. Uczniowie brzeskiego liceum będą mieli możliwość uczestniczenia w wybranych zajęciach, seminariach, warsztatach. Mamy nadzieję często gościć ich we Fryczu, a nasi wykładowcy i studenci na pewno z radością będą odwiedzać ich w Brzesku.