Studencka Poradnia Prawna rekrutuje!

17-10-2020
Zarząd Studenckiej Poradni Prawnej z przyjemnością informuje wszystkich zainteresowanych członkostwem w Studenckiej Poradni Prawnej o rozpoczęciu rekrutacji na rok akademicki 2020/2021.
Zainteresowani, aby wziąć udział w rekrutacji muszą przesłać formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.spp.ka.edu.pl w zakładce "przydatne pliki" na adres: sppka@afm.edu.pl do 11 października 2020 r.
Kandydaci pozytywnie zweryfikowani w pierwszym etapie rekrutacji zostaną zaproszeni na rozmowę rekrutacyjną, która odbywać się będzie 13 lub 14 października 2020 r.
W rekrutacji mogą wziąć udział wyłącznie studenci prawa i administracji, którzy ukończyli I rok studiów.
W ramach Studenckiej Poradni Prawnej KAAFM funkcjonują następujące sekcje:
  • Sekcja prawa cywilnego
  • Sekcja prawa karnego
  • Sekcja prawa administracyjnego
  • Sekcja prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Sekcja prawa podatkowego
Podczas rekrutacji sprawdzana będzie znajomość Regulaminu SPP dostępnego na stronie spp.ka.edu.pl w zakładce "przydatne pliki".
Aktualne informacje dla zainteresowanych na bieżąco na stronie SPP w portalu Facebook - www.facebook.com/spp.kaafm
Życzymy powodzenia i trzymamy za Was kciuki!