Organizacja kształcenia w semestrze zimowym 2020/21

20-08-2020

Informacja o planowanej organizacji kształcenia w semestrze zimowym roku akademickiego 2020/21 w Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

Szanowni Państwo,
Informujemy, iż ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną  większość wykładów i konwersatoriów w semestrze zimowym roku akademickiego 2020/21 będzie odbywała się zdalnie, natomiast zajęcia praktyczne (ćwiczenia, warsztaty, laboratoria itd.) w zależności od decyzji Dziekana danego wydziału, będą prowadzone stacjonarnie lub zdalnie.
Zajęcia praktyczne na kierunkach: Lekarskim, Pielęgniarstwie, Fizjoterapii, Ratownictwie Medycznym, Architekturze będą realizowane stacjonarnie, na kampusie lub w placówkach klinicznych.
Harmonogram zajęć będzie obejmował wymienne cykle: zajęć zdalnych oraz stacjonarnych na kampusie, które na studiach stacjonarnych będą tygodniowe, a na niestacjonarnych - zjazdy/weekendy.

Zajęcia na kampusie powinny odbywać się z zachowaniem środków ostrożności i dystansu, zgodnie z Zarządzeniem Rektora Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego nr 57/2020 z dnia 29 maja 2020 r.  w sprawie wprowadzenia wytycznych dotyczących zasad bezpiecznego postępowania nauczycieli akademickich lub innych osób prowadzących zajęcia dydaktyczne w Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego oraz studentów biorących udział w zajęciach dydaktycznych w zakresie zapobiegania zakażeniu SARS CoV-2 w okresie epidemii.
W przypadku pogorszenia się sytuacji epidemiologicznej może zostać podjęta decyzja o prowadzeniu zajęć tylko w formie zdalnej.

Studia stacjonarne rozpoczniemy tradycyjnie od 1 października, jedynie pierwszy rok rozpocznie zajęcia od 12 października. Na studiach niestacjonarnych pierwszy zjazd rozpocznie się 25 września.
Szczegółowe harmonogramy zostaną opublikowane po 20 września.

Rektor
(-) Prof. KAAFM dr  Klemens Budzowski