Organizacja kształcenia 2021/2022

03-09-2021

Informacja o planowanej organizacji kształcenia w semestrze zimowym roku akademickiego 2021/2022 w Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

Drogie Studentki i Drodzy Studenci,
zagrożenie pandemiczne zmusza nas do podjęcia pewnych działań, które zapewnią nam wszystkim jeszcze większe bezpieczeństwo. Pragniemy Was zapewnić, że Krakowska Akademia dołoży wszelkich starań, aby kształcenie odbywało się bez zakłóceń.
Szczegółowe informacje na temat zajęć dydaktycznych oraz formy ich prowadzenia (stacjonarnie, hybrydowo, on-line) są zamieszczone na stronach poszczególnych wydziałów.
Przypominamy o bezwzględnym obowiązku noszenia na terenie Uczelni maseczek, trzymania dystansu społecznego oraz częstego dezynfekowania rąk.
Z życzeniami zdrowia oraz powodzenia w nowym roku akademickim!

• Zarządzenie Rektora z dnia 3 lutego 2021 r. zmieniające zarządzenie w sprawie zasad prowadzenia kształcenia oraz niektórych innych zasad funkcjonowania uczelni od 19.10.2020 r. Plik PDF
    Zarządzenie Rektora z dnia 19 października 2020 r. w sprawie zasad prowadzenia kształcenia oraz niektórych innych zasad funkcjonowania uczelni od 19 października 2020 r. (zmienione zarządzeniem z dnia 3 lutego 2021 r.) Plik PDF

Zajęcia na kampusie powinny odbywać się z zachowaniem środków ostrożności i dystansu, zgodnie z Zarządzeniem Rektora Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego nr 57/2020 z dnia 29 maja 2020 r.  w sprawie wprowadzenia wytycznych dotyczących zasad bezpiecznego postępowania nauczycieli akademickich lub innych osób prowadzących zajęcia dydaktyczne w Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego oraz studentów biorących udział w zajęciach dydaktycznych w zakresie zapobiegania zakażeniu SARS CoV-2 w okresie epidemii.

Rektor
(-) Prof. KAAFM dr  Klemens Budzowski