Akcja #MaskaDlaMedyka - apel do studentów!

04-04-2020

#MaskaDlaMedyka

Całotwarzowa maska do nurkowania powierzchniowego Easybreath SUBEA firmy Decathlon w prosty sposób może być przerobiona na wysoce skuteczną maskę ochronną dla personelu medycznego – wystarczy wydrukować w technologii 3D adapter, do którego medycy mogą dołączyć filtry antywirusowe. Parlament Studentów Rzeczypospolitej Polskiej wspiera inicjatywę Maska dla medyka i prosi o pomoc w upowszechnieniu informacji o inicjatywie. Apelujemy do studentów naszej uczelni, posiadających maski Easybreath SUBEA firmy Decathlon o kontakt z koordynatorami inicjatywy Maska dla medyka i przekazanie ich lekarzom. Może wśród Was są też tacy, którzy mogą pomóc w druku adapterów. Razem wygramy!

Link do akcji: https://www.facebook.com/106403174350582/posts/115397006784532/?d=n